Euran Keilahalli, Viikkokilpailutulos, viikko 2
Viikkokilpailu 06.01.2020-12.01.2020
Luokka MA (13/2) Seura Liitto Tulos X Viim.s
1 Junnila Mika GS Eura 1453 54 255
2 Järvinen Tero GH Rauma 1376 47 279
3 Puustjärvi Harri GS Eura 1330 40 182
4 Javanainen Sami Patteri Helsinki 1324 44 201
5 Saikkonen Timo XO Pori 1294 37 176
6 Partanen Kai Remmi Tampere 1263 39 187
7 Partanen Olli Remmi Tampere 1254 36 211
8 Julin Markku GS Eura 1227 34 192
9 Nurminen Harri Kiharat Eura 1209 35 216
10 Sved Tauno GS Eura 1145 31 192
11 Tuominen Pekka Kiharat Eura 1129 29 216
12 Hämäläinen Antti GS Eura 1060 23 176
13 Akkanen Marko Smash Rauma 1031 23 184
Luokka B (21/3) Seura Liitto Tulos X Viim.s
1 Tukiainen Marko XO Pori 1317 42 227
2 Lampela Ari Keila-89 Rauma 1260 34 235
3 Kataja Seppo GS Eura 1255 36 202
4 Mäkilä Arto GS Eura 1226 32 258
5 Peltonen Matti PoTa Pori 1216 37 226
6 Marttila Jouni ME-85 Eura 1213 36 224
7 Stenvall Marjaana Smash Rauma 1180 32 194
8 Virtanen Ari LBBC Eurajoki 1152 24 211
9 Pohjonen Seppo CuKe Nakkila 1151 29 188
10 Nurmi Eino Keila-89 Rauma 1147 24 204
11 Varttinen Jouko Kiharat Eura 1140 29 209
12 Hietanen Olli Remmi Tampere 1127 26 199
13 Halonen Pekka Keila-89 Rauma 1116 22 176
14 Forsten Jouko Ke-Ka-53 Pori 1114 25 171
15 Mansikkamäki Ari XO Pori 1096 24 206
16 Rosengren Kari NaVi Nakkila 1084 24 185
17 Sippola Pekka Keila-89 Rauma 1073 21 180
18 Akkanen Rami Smash Rauma 1072 25 190
19 Ilola Pekka LäKe Eura 1068 19 179
20 Pohjonen Sirjo Siluetti Eura 1053 21 182
21 Aarikka Matti NaVi Nakkila 1052 21 185
Luokka C (23/3) Seura Liitto Tulos X Viim.s
1 Junnila Minna Siluetti Eura 1123 24 166
2 Suojanen Jorma ME-85 Eura 1090 26 203
3 Nurminen Hannu LäKe Eura 1088 21 157
4 Virtanen Maila PoTa Pori 1082 20 204
5 Kumpulainen Veijo Siluetti Eura 1069 21 163
6 Pärri Jukka Keila-89 Rauma 1068 26 166
7 Tenhonen Sirkku Siluetti Eura 1064 19 193
8 Itäluoma Alpo CuKe Nakkila 1050 17 132
9 Lahti Pentti Remmi Tampere 1025 26 230
10 Lehtomäki Jorma Kiharat Eura 1018 24 163
11 Viitanen Altti NaVi Nakkila 1014 19 179
12 Heinonen Aimo Keila-89 Rauma 1010 20 169
13 Leppänen Markku CuKe Nakkila 1009 22 201
14 Lehtonen Reijo ME-85 Eura 1006 21 164
15 Toivonen Anja Keila-89 Rauma 1000 18 203
16 Salminen Aimo Keila-89 Rauma 971 18 141
17 Reunanen Markku ME-85 Eura 967 17 138
18 Tulonen Hannu NaVi Nakkila 940 14 177
19 Nurminen Aila Siluetti Eura 933 12 173
20 Leppänen Tarja Siluetti Eura 918 8 160
21 Grönroos Liisa Siluetti Eura 915 18 151
22 Ojala Juhani NaVi Nakkila 871 12 135
23 Vastamäki Kari NaVi Nakkila 816 12 117
Luokka D (4/1) Seura Liitto Tulos X Viim.s
1 Järvinen Arttu GH Rauma 1018 21 163
2 Kannisto Antti Remmi Tampere 913 16 136
3 Karivieri Rami Remmi Tampere 886 6 145
4 Rautiainen Konsta ME-85 Eura 839 12 122
Kilpailussa suorituksia yhteensä: 67
© Viking Bowling & Supply 1987-2020 www: Viking Bowling & Supply Päiv. 11.01.2020 15:51 Webmaster