Euran Keilahalli, Viikkokilpailutulos, viikko 1
Viikkokilpailu 30.12.2019-05.01.2020
Luokka MA (9/1) Seura Liitto Tulos X Viim.s
1 Julin Markku GS Eura 1401 42 179
2 Junnila Mika GS Eura 1323 37 228
3 Järvinen Tero GH Rauma 1304 41 264
4 Nurminen Harri Kiharat Eura 1301 40 184
5 Toivola Antti GS Eura 1276 38 222
6 Taavitsainen Jaana Smash Rauma 1215 35 219
7 Partinen Risto GH Rauma 1201 39 216
8 Hietarinne Klaus-Kristian GH Rauma 1186 32 192
9 Tuominen Pekka Kiharat Eura 1122 27 182
Luokka B (20/3) Seura Liitto Tulos X Viim.s
1 Estola Kalevi RC Pori 1363 44 214
2 Rautiainen Heikki ME-85 Eura 1249 29 186
3 Kataja Seppo GS Eura 1233 36 174
4 Heino Jarkko Siluetti Eura 1213 37 224
5 Salopää Risto Siluetti Eura 1212 29 248
6 Räikkönen Jaakko GH Rauma 1205 36 234
7 Leino Heimo BK-52 Pori 1173 32 202
8 Rosenvall Esa Siluetti Eura 1160 29 188
9 Pertola Matti GH Rauma 1142 35 186
10 Taavitsainen Pekka Smash Rauma 1138 27 227
11 Ilola Pekka LäKe Eura 1127 25 181
12 Pohjonen Seppo CuKe Nakkila 1122 29 163
13 Koivunen Seppo Titaanit Pori 1113 28 209
14 Pohjonen Sirjo Siluetti Eura 1105 24 169
15 Väänänen Kari RC Pori 1098 24 172
16 Saarinen Pasi Smash Rauma 1096 20 188
17 Railamaa Keijo RC Pori 1089 21 225
18 Nieminen Tapio Ydke Eurajoki 1084 25 177
19 Kupi Jorma Siluetti Eura 1054 26 190
20 Muuttonen Jouko RC Pori 1030 18 227
Luokka C (19/2) Seura Liitto Tulos X Viim.s
1 Junnila Minna Siluetti Eura 1124 25 222
2 Lehtoruusu Arto BK-52 Pori 1117 27 209
3 Torikka Jussi Titaanit Pori 1111 27 169
4 Saine Mikko RC Pori 1103 26 163
5 Kumpulainen Veijo Siluetti Eura 1093 18 150
6 Junnila Raija Euraleenat Eura 1070 23 203
7 Hakahuhta Jari CuKe Nakkila 1060 17 161
8 Tuominen Jarmo RC Pori 1057 22 137
9 Muuvila Markku RC Pori 1057 19 184
10 Reunanen Markku ME-85 Eura 1044 25 178
11 Aalto Aimo RC Pori 1037 23 211
12 Grönroos Liisa Siluetti Eura 1031 19 166
13 Leppäniemi Markus BK-52 Pori 1025 20 158
14 Rikalainen Jouni BK-52 Pori 1015 23 213
15 Nurminen Aila Siluetti Eura 990 11 174
16 Hakahuhta Kari Kiharat Eura 983 17 180
17 Pursimo Pirkko Ydke Eurajoki 960 8 178
18 Uusitalo Keijo Ydke Eurajoki 923 13 158
19 Leppänen Tarja Siluetti Eura 846 7 141
Luokka D (4/1) Seura Liitto Tulos X Viim.s
1 Järvinen Arttu GH Rauma 1004 27 160
2 Kumlander Tuija Euraleenat Eura 837 11 131
3 Rautiainen Konsta ME-85 Eura 796 8 125
4 Rekola Sirpa Euraleenat Eura 766 12 106
Kilpailussa suorituksia yhteensä: 54
© Viking Bowling & Supply 1987-2020 www: Viking Bowling & Supply Päiv. 05.01.2020 16:26 Webmaster